Bylinný extrakt Imunita obsahuje důležité přírodní pomocníky a má velký vliv na posílení celé imunity, zvyšuje obranyschopnost a odolnost vůči nemocem..

Bylinný extrakt Imunita obsahuje důležité přírodní pomocníky a má velký vliv na posílení celé imunity, zvyšuje obranyschopnost a odolnost vůči nemocem.. Zdravé střevo a očista těla od toxinů a plísní. Dobré oči a paměť i v seniorském věku. Mix pro bezstarostné a zdravé děti. Máte zdravou výživu, e-shop, lékárnu či cokoliv jiného a chtěli byste prodávat naše produkty?. Bi-iomare caps + Selenitabs + Xyliacertabs 210 tbl.. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů v souladu s platnou legislativou a. Naše produkty zakoupíte ve zdravých výživách, e-shopech se zdravou výživou, vybraných on-line i kamenných lékárnách, v drogeriích Teta a síti Electro World.. Čím se dá imunita posílit? Třeba vitamíne C, lichořeřišnici, česnekem, výtažkem z aloe, zinkem, rakytníkem, žen-šenem a dalšími skvělými pomocníky z přírody. Selenitabs + Mycelcaps + Xyliacertabs 210 tbl.. Bi-iomare caps + Xyliacertabs 210 tbl. Také správnou životosprávou, ovocem, vitamíny, zeleninou a každodenním pobytem na čerstvém vzduchu. Pycnogenol Strong + Flexigel + Fintabs CD + Bi-iomare caps. Pro přirozenou obranyschopnost. Věděli jste, že o zdraví rozhoduje imunita? Pokud je něčím narušená, ztrácí tělo odolnost vůči nemocem, jelikož nemá potřebnou obranyschopnost proti infekcím. Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript.. Imunita - pokračovací kúra. Odolný organismus bez ohledu na sezónu či věk. Pro spokojený partnerský život. DOPRAVA ZDARMA! Při nákupu nad 1500 Kč, zaplatíme poštovné za vás..

Značky:

imunita obranyschopnost odolnost nemoc očista plíseň výživa lékárna iomare legislativa drogerie teta lichořeřišnice aloe příroda životospráva zelenina infekce sezóna imunita imunity